Duyurular
Basında Biz

Hedef Olimpik Kulaç Olmak

Aqua Ilki bir ay önce gerçeklestirilen Olimpik Kulaçlar 11- 12 yas seçmelerinin ikinci etabi hafta sonu yapildi. Balikesir’den 5 kulübün 40 sporcunun mücadelede ettigi yarislarda dereceler Yüzme Federasyonuna gönderilecek.

Altin Madalya

Aqua Yildiz Kulaçlar´dan Kaan Asik 200 metrede Türkiye sampiyonu oldu.

KIYASIYA YARISTILAR

Aqua Bu yil üçüncüsü düzenlenen Kurtderelispor Arena Yüzme Il Birinciligi Gençlik ve Spor Il Müdürlügü tarafindan Atatürk Yüzme Havuzu´nda yapildi. 7 takimin katildigi yarislarda onlarca sporcu birincilik için kulaç atti.

Akyildiz Aqua Park Yazin Vazgeçilmezi

Aqua Balikesir’in ilk ve tek aqua parkinin bulundugu Akyildiz Aqua Park ve kapali yüzme havuzu sezonun açilmasiyla birlikte hareketli günler geçiriyor.

Yüzmede Büyük Basari

Aqua Degirmen Bogazi Spor Grubu 12-13 Mayis 2012 tarihlerinde Marmaris’te Yüzme Federasyonunun düzenlemis oldugu Türkiye Masterler Yüzme Sampiyonasindan yüzünün akiyla çikti. Grup yüzücüleri katildiklari tüm serileri basari ile tamamlayarak Balikesir’i en iyi sekilde temsil ettiler.

Büyük Basari

Aqua Gelecegi yönelik plan ve projeleriyle yüzme bransinda lider spor kulübü olma yolunda ilerleyen Yildiz Kulaçlar Spor Kulübü, 24 Ekim tarihinde Manisa’da gerçeklestirilen Açik Su Tesvik Müsabakalari’nda 22 madalyayla büyük sehirleri geride birakarak birinci oldu. Milli sporcu yetistirmek için kollari sivayan Yildiz Kulaçlar Spor Kulübü yetkilileri basarilarinin sirrini Politika’ya anlatti.

Resim Galeri
Ayın Fotoğrafı
Kayıt Bulunamadı.